Spolszczenie szablonu - Polonizacja templatki

spolszczenie szablonu, tłumaczenie szablonu, blogger, wordpress

Wiadomo, że nie każdy jest biegły w tworzeniu grafiki na bloga. Najłatwiej pobrać szablon z zagranicznych serwisów, jednak większość grafiki i elementów strony jest w języku angielskim.
Tłumaczenie takiego szablonu nie należy do najłatwiejszych, ponieważ oprócz zwykłych pól z tekstem musimy także edytować elementy graficzne i tłumaczyć je na język polski.

Skąd pobrać szablon na bloga?

Najciekawszymi według mnie stronami z szablonami na bloga są:
http://btemplates.com/
http://www.deluxetemplates.net


Co zrobić, żeby przetłumaczyć szablon?

Wybierz odpowiedni dla Ciebie szablon i wyślij link z wybranym szablonem i nazwą na adres e-mail bloggerm4niac@gmail z prośbą o przetłumaczenie szablonu. Tłumaczę szablony na dowolne platformy Blogger, Wordpress etc.

Co zrobię dla Ciebie:
- pomogę przy instalacji szablonu,
- przetłumaczę szablon na język polski,
- dostosuję grafikę tak, aby wszystkie jej elementy wyświetlane były w języku polskim,
- przygotuję szablon pod kątem pozycjonowania ( SEO ). Dzięki temu Twój blog będzie lepiej widoczny w sieci i będzie częściej odwiedzany niż przy standardowej konfiguracji szablonu,
- pomogę przy stworzeniu mapy strony (sitemap), dzięki czemu artykuły z bloga będą szybciej indeksowane, a co za tym idzie szybciej pojawiały się w wyszukiwarkach,
- dostosuję szablon do Twoich potrzeb.

>

6 komentarzy:

 1. Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak zrobić podstrony na blogu? Wiem, że trzeba wejść w >Strony - >Nowa strona, lecz jaki adres tam wpisać? Proszę o szybką pomoc! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem, że już na blogu sobie z tym poradziłaś ;) zatem już nie piszę jak to zrobić. Pozdrawiam

   Usuń
  2. a mógłbyś jednak napisać jak to się robi...może się przyda na przyszłość :)

   Usuń
  3. Wszystko zależy od rodzaju wybranego szablonu. Każdy jest inny i trzeba do niego podejść indywidualnie. Pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. A czy mógł by mi ktoś poradzić, jak samemu dokonać tłumaczenia? Znam angielski, nieźle się nim posługuję, potrzebuję poprostu wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. Na wordpressa jest to świetnie wytłumaczone, na blogspot'a nie mogę nic znaleść. Czekam niecierpliwie na pomoc!

  OdpowiedzUsuń