Spolszczenie szablonu - Polonizacja templatki

spolszczenie szablonu, tłumaczenie szablonu, blogger, wordpress

Wiadomo, że nie każdy jest biegły w tworzeniu grafiki na bloga. Najłatwiej pobrać szablon z zagranicznych serwisów, jednak większość grafiki i elementów strony jest w języku angielskim.
Tłumaczenie takiego szablonu nie należy do najłatwiejszych, ponieważ oprócz zwykłych pól z tekstem musimy także edytować elementy graficzne i tłumaczyć je na język polski.

Skąd pobrać szablon na bloga?

Najciekawszymi według mnie stronami z szablonami na bloga są:
http://btemplates.com/
http://www.deluxetemplates.net


Co zrobić, żeby przetłumaczyć szablon?

Wybierz odpowiedni dla Ciebie szablon i wyślij link z wybranym szablonem i nazwą na adres e-mail bloggerm4niac@gmail z prośbą o przetłumaczenie szablonu. Tłumaczę szablony na dowolne platformy Blogger, Wordpress etc.

Co zrobię dla Ciebie:
- pomogę przy instalacji szablonu,
- przetłumaczę szablon na język polski,
- dostosuję grafikę tak, aby wszystkie jej elementy wyświetlane były w języku polskim,
- przygotuję szablon pod kątem pozycjonowania ( SEO ). Dzięki temu Twój blog będzie lepiej widoczny w sieci i będzie częściej odwiedzany niż przy standardowej konfiguracji szablonu,
- pomogę przy stworzeniu mapy strony (sitemap), dzięki czemu artykuły z bloga będą szybciej indeksowane, a co za tym idzie szybciej pojawiały się w wyszukiwarkach,
- dostosuję szablon do Twoich potrzeb.

>

7 komentarzy:

 1. Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak zrobić podstrony na blogu? Wiem, że trzeba wejść w >Strony - >Nowa strona, lecz jaki adres tam wpisać? Proszę o szybką pomoc! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem, że już na blogu sobie z tym poradziłaś ;) zatem już nie piszę jak to zrobić. Pozdrawiam

   Usuń
  2. a mógłbyś jednak napisać jak to się robi...może się przyda na przyszłość :)

   Usuń
  3. Wszystko zależy od rodzaju wybranego szablonu. Każdy jest inny i trzeba do niego podejść indywidualnie. Pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. A czy mógł by mi ktoś poradzić, jak samemu dokonać tłumaczenia? Znam angielski, nieźle się nim posługuję, potrzebuję poprostu wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. Na wordpressa jest to świetnie wytłumaczone, na blogspot'a nie mogę nic znaleść. Czekam niecierpliwie na pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 3. Częstym sposobem pozyskiwania dużej ilości klientów bywa organizowanie odpowiedniej kampanii. W tej kwestii pomoc zapewniają usługi takie, jak reklama Lublin. Jest to mądry wybór.
  reklama lublin

  OdpowiedzUsuń